YEDAŞ, Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı’nı Ziyaret Etti

Gündem 03.07.2024 - 17:38, Güncelleme: 03.07.2024 - 17:38 1983 kez okundu.
 

YEDAŞ, Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı’nı Ziyaret Etti

YEDAŞ Ordu Bölge Müdürü Mustafa Öztürk ve ekibi, Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Yurdakul’u, esnafın planlı enerji kesintileriyle ilgili taleplerini görüşmek üzere ziyaret etti

YEDAŞ Ordu Bölge Müdürü Mustafa Öztürk ve ekibi, Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Yurdakul’u, esnafın planlı enerji kesintileriyle ilgili taleplerini görüşmek üzere ziyaret etti Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası’na kayıtlı olan iş yerlerinin yaşanan elektrik kesintilerine dair talepleri incelenerek elektrik kesintilerinin YEDAŞ tarafından planlı bakım, onarım ve tesis yenileme faaliyetleri kapsamında yapıldığı tespit edildi. Bu kapsamda, esnafın taleplerini dinlemek üzere, YEDAŞ Ordu Bölge Müdürü Mustafa Öztürk ve ekibi, Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Yurdakul’u ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, bölgede kayıtlı esnaf hakkında bilgi alınarak, bölgedeki esnafın talepleri, Esnaf Odası Başkanı vasıtasıyla, YEDAŞ’a aktarıldı. Bölgede yapılan bu çalışmaların, önemi anlatılarak, planlı kesintilerin elzem durumlar dışında sanayi esnafını en az etkileyecek şekilde, gece saatlerinde ve pazar günleri yapılması planlandı. Yapılan ziyaret ile ilgili, Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Yurdakul, memnuniyetini dile getirdi. YEDAŞ Ordu Bölge Müdürü Mustafa Öztürk Planlı Bakım Çalışmalarının Önemini Aktardı YEDAŞ Ordu Bölge Müdürü Mustafa Öztürk, “Tüm iş süreçlerimizde, müşterilerimizin memnuniyeti bizler için ön plandadır. Yaptığımız planlı kesintiler, yatırım, bakım-onarım çalışmaları kapsamında ve yeni abonelik bağlantı aşamalarındaki enerjinin kesilmesi gereken durumlarda yapılmaktadır. Bu kesintiler, sürekli enerji temini, şebekenin iyileştirilmesi, arıza sayısının ve kesinti sürelerinin azaltılması gibi noktalarda büyük önem taşımaktadır. Ayrıca planlı kesintilerin başlama zamanından en az kırk sekiz (48) saat öncesinde kesintilerin tarihi, başlangıç ve sona erme zamanına ilişkin süreler YEDAŞ internet sitesinde paylaşılmakta ve bilgi talep eden tüm ilgili kullanıcılara kısa mesaj ve/veya elektronik posta gönderilerek bildirilmektedir. Sayın Hakan Yurdakul ile yaptığımız görüşmede, esnafların, yapılan planlı kesintilere ilişkin talepleri öğrenilmiş ve esnafın bu kesintilerden etkilenmemesi için, planlı bakım çalışmalarının gece saatlerinde ve pazar günleri yapılması planlanmıştır.” Dedi.  
YEDAŞ Ordu Bölge Müdürü Mustafa Öztürk ve ekibi, Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Yurdakul’u, esnafın planlı enerji kesintileriyle ilgili taleplerini görüşmek üzere ziyaret etti

YEDAŞ Ordu Bölge Müdürü Mustafa Öztürk ve ekibi, Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Yurdakul’u, esnafın planlı enerji kesintileriyle ilgili taleplerini görüşmek üzere ziyaret etti

Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası’na kayıtlı olan iş yerlerinin yaşanan elektrik kesintilerine dair talepleri incelenerek elektrik kesintilerinin YEDAŞ tarafından planlı bakım, onarım ve tesis yenileme faaliyetleri kapsamında yapıldığı tespit edildi. Bu kapsamda, esnafın taleplerini dinlemek üzere, YEDAŞ Ordu Bölge Müdürü Mustafa Öztürk ve ekibi, Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Yurdakul’u ziyaret etti.
Ziyaret kapsamında, bölgede kayıtlı esnaf hakkında bilgi alınarak, bölgedeki esnafın talepleri, Esnaf Odası Başkanı vasıtasıyla, YEDAŞ’a aktarıldı. Bölgede yapılan bu çalışmaların, önemi anlatılarak, planlı kesintilerin elzem durumlar dışında sanayi esnafını en az etkileyecek şekilde, gece saatlerinde ve pazar günleri yapılması planlandı. Yapılan ziyaret ile ilgili, Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Yurdakul, memnuniyetini dile getirdi.
YEDAŞ Ordu Bölge Müdürü Mustafa Öztürk Planlı Bakım Çalışmalarının Önemini Aktardı
YEDAŞ Ordu Bölge Müdürü Mustafa Öztürk, “Tüm iş süreçlerimizde, müşterilerimizin memnuniyeti bizler için ön plandadır. Yaptığımız planlı kesintiler, yatırım, bakım-onarım çalışmaları kapsamında ve yeni abonelik bağlantı aşamalarındaki enerjinin kesilmesi gereken durumlarda yapılmaktadır. Bu kesintiler, sürekli enerji temini, şebekenin iyileştirilmesi, arıza sayısının ve kesinti sürelerinin azaltılması gibi noktalarda büyük önem taşımaktadır. Ayrıca planlı kesintilerin başlama zamanından en az kırk sekiz (48) saat öncesinde kesintilerin tarihi, başlangıç ve sona erme zamanına ilişkin süreler YEDAŞ internet sitesinde paylaşılmakta ve bilgi talep eden tüm ilgili kullanıcılara kısa mesaj ve/veya elektronik posta gönderilerek bildirilmektedir. Sayın Hakan Yurdakul ile yaptığımız görüşmede, esnafların, yapılan planlı kesintilere ilişkin talepleri öğrenilmiş ve esnafın bu kesintilerden etkilenmemesi için, planlı bakım çalışmalarının gece saatlerinde ve pazar günleri yapılması planlanmıştır.” Dedi.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve ordumanset.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.