Proje Ekibi Slovenya’da Tanıtımda

Gündem 25.04.2024 - 12:58, Güncelleme: 25.04.2024 - 12:58 4179+ kez okundu.
 

Proje Ekibi Slovenya’da Tanıtımda

"Grassroots Yüzme Sporu" projesi, rehabilitasyon ve sosyal entegrasyonu destekleyerek engelli bireyleri sporla buluşturmayı tanıtacak.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen engelli bireylerin sosyal entegrasyonu destekleyerek engelli bireyleri sporla buluşturmayı amaçlayan 2023-1-TR01-KA182-SPO-000120438 numaralı "Engelli Bireyler için Grassroots Yüzme Sporu" projesini tanıtmak için Velenje bir dizi sunum gerçekleştirdi.Slovenya'da bulunan Swimming Club Velenje kurumunda iş başı gözlem faaliyeti hazırlanan sunumlarla tanıtıldı. Ulusal Ajans Projesi olarak Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Engelli bireyler için hazırlanan Erasmus Plus projesi kapsamında “Velenje, Slovenya hareketliliği katılımcı listesi” ise şöyle; Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Spor Hizmetleri Müdürü Ömür Çağlıyan, Spor Şube Müdürü Hacer Figen Yılmaz, Spor Uzmanları Bünyamin Akyüz, Adem Aykul ve Aykut Arıkan, Antrenörler Onur Özkan, Olcay Tercan, Mahmut Altun ve Erasmus+ Proje Koordinatörü Aslı Çelik yer alıyor.  Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç,“Buraya Ulusal Ajans Projesi kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ordu Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Ekibi olarak geldik. Bizi ağırladıkları için teşekkür ediyoruz. İl müdürlüğü olarak engelli spor branşları olmak üzere birçok spor dalında eğitimler veriyoruz. Sadece şampiyon sporcu yetiştirmenin yanı sıra, tüm branşlarda çocuklara eğitimler veriyoruz. Engelli bireyler dediğimiz özel sporcularımıza da bireye yönelik antrenman metodları uyguluyoruz. Projemizde eğitimin içinde olan hocalarımız, Spor Uzmanlarımız, Spor Hizmetleri Müdürümüz ve Spor Şube Müdürümüz ile beraber bir ekip olarak geldik. Bizlerde ulusal ajans projesi kapsamında siz değerli hocalarımızı ve ekibinizi Ordu’da ağırlamak isteriz. Bir kez daha bizleri burada misafir ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yine bu proje kapsamında Slovenya’ya gelmemize vesile olan proje koordinatörümüze, proje ekibimize, Ordu Valiliği’mize, Gençlik ve Spor Bakanlığı’mıza ve iki ülke arasında dostluğa teşekkür ediyoruz.” dedi. Proje ekibi, engelli bireylerin daha sağlıklı yaşam sürmelerini, yeni beceriler geliştirmelerini ve yerel topluluklarla daha etkileşimli hale gelmelerini desteklemek adına uygulanacak yöntemlerde engelli bireyleri spora dahil etmeyi hedefliyor.    
"Grassroots Yüzme Sporu" projesi, rehabilitasyon ve sosyal entegrasyonu destekleyerek engelli bireyleri sporla buluşturmayı tanıtacak.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen engelli bireylerin sosyal entegrasyonu destekleyerek engelli bireyleri sporla buluşturmayı amaçlayan 2023-1-TR01-KA182-SPO-000120438 numaralı "Engelli Bireyler için Grassroots Yüzme Sporu" projesini tanıtmak için Velenje bir dizi sunum gerçekleştirdi.Slovenya'da bulunan Swimming Club Velenje kurumunda iş başı gözlem faaliyeti hazırlanan sunumlarla tanıtıldı.
Ulusal Ajans Projesi olarak Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Engelli bireyler için hazırlanan Erasmus Plus projesi kapsamında “Velenje, Slovenya hareketliliği katılımcı listesi” ise şöyle; Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Spor Hizmetleri Müdürü Ömür Çağlıyan, Spor Şube Müdürü Hacer Figen Yılmaz, Spor Uzmanları Bünyamin Akyüz, Adem Aykul ve Aykut Arıkan, Antrenörler Onur Özkan, Olcay Tercan, Mahmut Altun ve Erasmus+ Proje Koordinatörü Aslı Çelik yer alıyor.
 Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç,“Buraya Ulusal Ajans Projesi kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ordu Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Ekibi olarak geldik. Bizi ağırladıkları için teşekkür ediyoruz. İl müdürlüğü olarak engelli spor branşları olmak üzere birçok spor dalında eğitimler veriyoruz. Sadece şampiyon sporcu yetiştirmenin yanı sıra, tüm branşlarda çocuklara eğitimler veriyoruz. Engelli bireyler dediğimiz özel sporcularımıza da bireye yönelik antrenman metodları uyguluyoruz. Projemizde eğitimin içinde olan hocalarımız, Spor Uzmanlarımız, Spor Hizmetleri Müdürümüz ve Spor Şube Müdürümüz ile beraber bir ekip olarak geldik. Bizlerde ulusal ajans projesi kapsamında siz değerli hocalarımızı ve ekibinizi Ordu’da ağırlamak isteriz. Bir kez daha bizleri burada misafir ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yine bu proje kapsamında Slovenya’ya gelmemize vesile olan proje koordinatörümüze, proje ekibimize, Ordu Valiliği’mize, Gençlik ve Spor Bakanlığı’mıza ve iki ülke arasında dostluğa teşekkür ediyoruz.” dedi.
Proje ekibi, engelli bireylerin daha sağlıklı yaşam sürmelerini, yeni beceriler geliştirmelerini ve yerel topluluklarla daha etkileşimli hale gelmelerini desteklemek adına uygulanacak yöntemlerde engelli bireyleri spora dahil etmeyi hedefliyor.
 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve ordumanset.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.