301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Mart 2019 - Salı 11:38
 
CUMHURBAŞKANIMIZIN ORDU’YA GELMESİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR
İl Başkanı Halit Tomakin, Kamuoyunda son zamanlara Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Ordu’ya geleceği ve miting yapacağı söylentileri ile ilgili mesaj yayımladı.
Siyaset Haberi


İl Başkanı Halit Tomakin, Kamuoyunda son zamanlara Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Ordu’ya geleceği ve miting yapacağı söylentileri ile ilgili mesaj yayımladı.

Başkan Tomakin, mesajında AK PARTİ Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 3 Mart 2019 tarihinde Ordu’ya gelmiş Ordu tarihinin en kalabalık ve en coşkulu mitingini o gün yapmıştır. Cumhurbaşkanımız Ordu’lu hemşehrilerine hitap ederken "Yoldaşım, gönüldaşım, kaderdaşım Ordu." ifadelerini kullandığını belirterek bu aleladede söylemiş bir söz değildir. Cumhurbaşkanımızın Ordu’lulara özel sevgisi ve muhabbeti vardır, Cumhurbaşkanımız miting alanını hınca hınç dolduran kalabalığa ve Ordu’lu hemşehrilerine mesajını net olarak vermiş , Ordu’lu vatandaşlarımız da mesajı net bir şekilde almışlardır dedi.

CUMURBAŞKANIMIZIN 31 MART 2019 TARİHİNE KADAR ORDU’YA GELMESİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR

Başkan Tomakin, Ordu’lu hemşehrilerimizin Cumhurbaşkanımızın verdiği mesajdan özellikle rahatsız olan bazı kesimlerin, kendilerine göre art niyetli olarak yeniden Ordu’ya geleceğini bilinçli bir şekilde kamuoyunda dillendirmeye başlamışlardır. Kimlerin rahatsız olduğunu iyi biliyoruz diyen Başkan Tomakin, Cumhurbaşkanımız miting alanında Ordu’lu hemşehrilerinden söz aldı , miting alanından yükselen ahidleşmeden rahatsız olanlar hemen dedikodu üretmeye başlamışlardır dedi

Başkan Tomakin, Cumhurbaşkanımız , Dünya Liderimiz, Sayın Recep Tayyip Erdoğan Ordu’ya gelmiştir ve mesajını net olarak vermiştir. Cumhurbaşkanımızın 31 Mart 2019 tarihine kadar Ordu’ya gelmesi söz konusu değildir dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: CUMHURBAŞKANIMIZIN, ORDU’YA, GELMESİ, SÖZ, KONUSU, DEĞİLDİR,
Yorumlar
Ordu
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 16.09.2019
Bugün
11° - 26°
Salı
12° - 25°
Çarşamba
12° - 27°
Ulusal Gazeteler
Ordu

Güncelleme: 16.09.2019
İmsak
04:56
Sabah
06:22
Öğle
12:51
İkindi
16:20
Akşam
19:07
Yatsı
20:27
Arşiv Arama
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Haber Yazılımı